نگهدارنده تایر سری KG نوعی از تجهیزات و متعلقات با قابلیت نصب روی یک لودر است که برای نصب، جداسازی و جابجایی ایمن و کارآمد چرخ­های بزرگ مورد استفاده در صنعت حمل و نقل در اندازه­های 25-18.00 تا 63-80/59 طراحی شده است.
نگهدارنده تایر سری KG
نگهدارنده تایر سری KG
نگهدارنده تایر سری KG نوعی از تجهیزات و متعلقات با قابلیت نصب روی یک لودر است که برای نصب، جداسازی و جابجایی ایمن و کارآمد چرخ­های بزرگ مورد استفاده در صنعت حمل و نقل در اندازه­های 25-18.00 تا 63-80/59 طراحی شده است.
Place an order for equipment
Please type your contacts
Comments
We will contact you shortly
اطلاعات فنی
مشخصات
عملیات اصلی
آپشن­های شاسی
تطبیق­پذیری
ایمنی
مهار و کنترل دقیق هیدرولیکی نگهدارنده لاستیک، حداکثر ایمنی در زمان استفاده از آن در یک کارگاه یا منطقه معدنی روباز را تضمین می کند.
اپراتور قادر خواهد بود تایر یا چرخ را به بالا و پایین حرکت دهد، مورب نگه دارد، یا به سمت چپ و راست متمایل کرده و بچرخاند. سیستم بازدارنده­های مکانیکی و هیدرولیکی از اپراتور و لودر در برابر گریز چرخ محافظت می­کند.
چند منظوره
نگهدارنده تایر سری KG را می­توان به هر لودری با پارامترهای مناسب متصل نمود. این اتصالات از طریق صفحه آداپتور(صفحه اتصال) توسط کوپلینگ های اتصال سریع OEM بجای شاخک یا باکت ها بدون تغییردادن بازوهای بالابرنده لودر اجرا می­شود. سیستم هیدرولیک نگهدارنده تایر از طریق شیلنگ­های فشار قوی دارای اتصالات آزاد شونده سریع به مدار هیدرولیک لودر متصل می­شود. نگهدارنده تایر را می­توان برای انجام سایر کارها از دستگاه جدا کرد. نگهدارنده تایر از کابین لودر کنترل می­شود.
عملکرد
طراحی این نگهدارنده تایر بر اساس ترکیبی از توانایی های برجسته، قابلیت اطمینان، تطبیق­پذیری و ایمنی می باشد. نگهدارنده تایر سری KG قادر به تحمل سخت­ترین شرایط عملیاتی بوده و همچنان عملکردی عالی از خود نشان می­دهد.
محدوده وسیع پشتیبانی
نگهدارنده­های سری KG دارای طیف گسترده ای از مدل­ها با ظرفیت بارگیری 9000 تا 1500 کیلوگرم و بازشدن بازوها از 4200 تا 670 میلیمتر هستند. مشخصات فنی نگهدارنده تایر را می­توان مطابق با درخواست مشتری تغییر داد.
قابلیت چندگانه
نگهدارنده تایر سری KG قادر به انجام عملیات زیر می­باشد: نگه داشتن چرخ (1)، چرخاندن چرخ (2)، بالابردن، حرکت جانبی (4)، خم کردن روبه جلو و عقب بازوی متحرک (3). کنترل کننده ­های نگهدارنده تایر در کابین اپراتور قرار دارند.
کیفیت بالا
در ساخت نگهدارنده­های تایر فقط اجزاء و مواد با کیفیت عالی مورد استفاده قرار می­گیرد. بخصوص فولاد مورد استفاده از تولیدکنندگان برجسته اروپایی مانند SSAB (سوئد) و Ruukki (فنلاند)؛ اکچویتور محرک هیدرولیکی هیدرافورت (Gidrosnab) و قطعات مدار هیدرولیکی (شیلنگ های فشار قوی، اتصالات، شیر توزیع) محصول Eaton (ایالات متحده آمریکا).
نگهدارنده تایر قابل نصب بر روی لیفتراک
نگهدارنده تایر قابل نصب بر روی لیفتراک برای کار در تعمیرگاهی با سطح صاف مناسب می­باشد. با توجه به اندازه کوچک لیفتراک، نگهدارنده تایر قابلیت مانور بیشتری خواهد داشت. نگهدارنده تایر قابل نصب بر روی لیفتراک توانایی جداکردن بید تایر از رینگ را ندارد.
نگهدارنده­ تایر قابل نصب بر روی لودر­
نگهدارنده­های تایر قابل نصب بر روی لودر­ برای کار در معادن روباز، در تعمیرگاه هایی که مجاور مناطقی با سطوح ناهموار (خاکی، سنگی یا صخره­ای) هستند مناسب می باشد. با توجه به توان زیاد لودرها، ظرفیت استفاده از نگهدارنده تایر در خارج از جاده را افزایش می دهد. این نگهدارنده قادر به جداکردن بید تایر از رینگ نیز می باشد.
نگهدارنده تایر بر پایه لودر تلسکوپی
ظرفیت متناسب با شرایط غیر جاده ای و سایز کوچک باعث شده است این نگهدارنده هم در معادن روباز و هم در مرکز ارائه خدمات به کار گرفته شود. ترکیب لودر تلسکوپی و نگهدارنده تایر نمی­تواند بید تایر را از رینگ جداکند. در زمان تثبیت موقعیت چرخ، میدان دید محدود می­باشد.
گالری تصاویر