استند ثابت تعویض تایر سری NMZ ایمن­ترین و سریع­ترین راه برای تعویض یا جداسازی یک تایر بزرگ OTR است. این دستگاه تعویض تایر، امکان سرویس کارآمد تایرهایی با اندازه 63- 80/59 تا25-18.00 اینچ را فراهم می­سازد.
با توجه به تطبیق پذیری بسیار زیاد این استند قابل استفاده برای رینگ سه و پنج تیکه شرکت های مطرح دنیا از جمله Belaz، Caterpillar، Komatsu (HaulPak)، Hitachi (Euclid)، Liebherr، Terex، Volvo، Bell، John Deere و غیره میباشد.

استند ثابت تعویض تایر سری NMZ

استند ثابت تعویض تایر سری NMZ
استند ثابت تعویض تایر سری NMZ ایمن­ترین و سریع­ترین راه برای تعویض یا جداسازی یک تایر بزرگ OTR است. این دستگاه نصب تایر، امکان سرویس کارآمد تایرهایی با اندازه 63- 80/59 تا25-18.00 اینچ را فراهم می­سازد.
با توجه به تطبیق پذیری بسیار زیاد این استند قابل استفاده برای رینگ سه و پنج تیکه شرکت های مطرح دنیا از جمله Belaz، Caterpillar، Komatsu (HaulPak)، Hitachi (Euclid)، Liebherr، Terex، Volvo، Bell، John Deere و غیره میباشد.
Place an order for equipment
Please type your contacts
Comments
We will contact you shortly
اطلاعات فنی
کاربرد
مشخصات
گالری
ایمنی
طراحی این استند متضمن سطح ایمنی بی ­نظیر اپراتور است. بارگیری اتوماتیک چرخ (بارگیری ریلی) و مراحل نصب / جداسازی تایر، احتمال آسیب های صنعتی را از میان برداشته و اپراتور را از کارهای سنگین فیزیکی و خطرات احتمالی مبرا می­کند. این استند از راه دور و از طریق پنل عملیات کنترل می­شود.
سیستم امنیت
استندهای سری NMZ از یک سیستم امنیتی با سنسور ایمنی مادون قرمز واقع در پنل کنترل بهره می­گیرند. در طول کار استند، سنسورها انعکاسی را در طرف مقابل استند دریافت می­کنند. فشار بیش از حد بر سیستم هیدرولیک و ورود شیء خارجی در میدان فعالیت سنسور، به طور خودکار استند را متوقف خواهد کرد تا از وارد شدن آسیب به رینگ یا تجهیزات جلوگیری شود. در صورت توقف اضطراری، می بایست ریل متحرک را به موقعیت اصلی خود بازگرداند، تا پی از برطرف شدن علت توقف اضطراری عملیات ادامه خواهد یافت.
روشنایی محدوده عملیات
برای اطمینان از انجام عملیاتی ایمن و راحت در شب یا زمانی که روشنایی کم یا وجود ندارد، این استند به سیستم روشنایی اضافی برای محدوده کار مجهز شده است.
عملکرد
محرک­های هیدرولیکی قوی، روند نصب یا جداسازی تایرهای OTR را ایمن می­کند. فشار بید (جداکننده بید) تضمین کننده ایمنی جداسازی تایرهایی می­باشد که تحت شدیدترین شرایط آب و هوایی کار می­کنند (از 25 تا 40 درجه سانتیگراد). سیستم پمپاژ دوطرفه اجازه می­دهد عملکرد سیستم هیدرولیکی در حالت «بدون بار» افزایش یابد و به این ترتیب فرایند تعمیر تایر کوتاه­تر می­شود.
چند منظوره (تطبیق پذیری)
این استند قابلیت سرویس دهی به طیف وسیعی از تایرهای OTR محصول برجسته ­ترین تولیدکنندگان جهان مانند Belshina، Michelin، Goodyear، Bridgestone در اندازه های 63-80/59 تا 25-18.00 اینچ را داراست. تنظیم مجدد اندازه استند برای انواع تایر از طریق کنترل راه ­دور انجام می­شود.
شارژ باد اولیه تایر
این استند از نرده ­های ایمنی جانبی و کراس ریل متحرک استفاده می­کند، که چرخ OTR را محکم به پایه استند می­بندد. این نرده ها و کراس ریل یک حفاظ ایمن را ایجاد می­کنند که شارژ باد اولیه تایر تا 1.5 اتمسفر در محوطه نصب تایر را ممکن می­سازد. سایر استندهای نصب تایر با طراحی­ های متفاوت قابلیت ارائه چنین سطح بالایی از ایمنی هنگام انجام عملیات نصب تایر OTR را ندارند. بنابراين، استند NMZ براي شارژ باد اوليه تایر OTR به حفاظ ایمنی نياز ندارد.
عملیات دقیق بر روی رینگ و لاستیک
به توجه به ویژگی­های خاص طراحی این استند، عملیات نصب و جداسازی لاستیک ، رینگ، بچه رینگ، طوقه ­های بالایی و پایینی رینگ با دقت زیاد انجام می شود و به این ترتیب عمر مفید آنها افزایش می یابد که به نوبه خود موجب ارتقای مزایای فنی و اقتصادی می شود.
قابلیت اطمینان
طراحی این استند ترکیبی از کارایی فوق العاده، دوام، عملکرد استثنایی و ایمنی است. استند مدل SHM نیازی به تعمیر و نگهداری پیچیده و منظم ندارد.
کنترل از راه دور
استند تعویض تایر سری NMZ هم به صورت دستی و هم با کنترل از راه دور رادیویی کار می­کند. این امر به اپراتور اجازه می­دهد روند کار استند را از هر مکان مناسب مشاهده کند. به توجه به این ویژگی، اپراتور قادر خواهد بود آزادانه در اطراف استند حرکت کرده و بر روند نصب یا جداسازی تایر نظارت کند.
بسته ی کامل
استند تعویض تایر، همراه با تمام تجهیزات و ابزار لازم تحویل داده شده و بلافاصله برای نصب یا جداسازی تایر OTR آماده است.
آداپتورهای رینگ 35-25 اینچ (انتخاب اختیاری)
استندهای تعویض تایر سری NMZ را می­توان به مجموعه ای از ابزارهای تخصصی مجهز کرد که امکان سرویس رینگ های 35 تا 25 اینچی را فراهم می­کند.
جرثقیل با بازوی متحرک برای حرکت و بلند کردن رینگ (انتخاب اختیاری)
این استند می­تواند به یک جرثقیل با بازوی متحرک نیز مجهز گردد که اجازه می دهد تا مونتاژ چرخ و قطعات آن (رینگ، تایر، بچه رینگ و نوار لبه رینگ) روی استند قرار گیرد. ظرفیت بارگیری جرثقیل 2 تا 9 تن است و قسمت حامل بار آن به صورت دستی یا الکتریکی هدایت می­شود.