صنایع معدنی، شاهرگی حیاتی از اقتصاد کشور است که توانایی­های انسانی را تا حد بسیار زیادی گسترش می­دهد. ماشین ­آلات غول ­پیکر، شرایط آب و هوایی و شرایط عملیاتی سخت، مسائل امنیتی جدی و زمان خرابی دستگاه­ها بهای زیادی دارد. سیستم بالابر Atlant دستگاه حفاری برای حل این مشکلات طراحی ­شده­ است.

سیستم بالابر Atlant شامل واحد­های جک جداگانه با سیلندرهای هیدرولیکی درونی با ظرفیت 150، 300 و 500 تن و یک سیستم منحصر به ­فرد از گیره­ های خودکار برای ایمنی نهایی عملیات بلندکردن تشکیل ­شده ­است.

سیستم Atlant برای بالابردن هم زمان و همگام دستگاه­های حفاری معدنی

Performance of the stand allows to jack up excavator platform within several hours.
Safety is achieved through remote control and unique design of self-locking jaws.
Efficiency of the system allows to reduce repair and idling time.
Versatility of the equipment allows it to be easily transported to the worksite.
سیستم Atlant برای بالابردن هم زمان و همگام دستگاه­های حفاری معدنی
صنایع معدنی، شاهرگی حیاتی از اقتصاد کشور است که توانایی­های انسانی را تا حد بسیار زیادی گسترش می­دهد. ماشین­ آلات غول­ پیکر، شرایط آب و هوایی و شرایط عملیاتی سخت، مسائل امنیتی جدی و زمان خرابی دستگاه­ها بهای زیادی دارد. سیستم بالابر Atlant دستگاه حفاری برای حل این مشکلات طراحی ­شده­ است.

سیستم بالابر Atlant شامل واحد­های جک جداگانه با سیلندرهای هیدرولیکی درونی با ظرفیت 150، 300 و 500 تن و یک سیستم منحصر به ­فرد از گیره­های خودکار برای ایمنی نهایی عملیات بلندکردن تشکیل ­شده ­است.
Place an order for equipment
Please type your contacts
Comments
We will contact you shortly
اطلاعات فنی
مشخصات
گالری تصاویر
کارآیی
سیستم بالابر همزمان Atlant، تا حد قابل ­توجهی ایمنی و همچنین زمان تعمیر و سرویس ماشین­ آلات معدنی را بهبود بخشیده و با کاهش زمان توقف دستگاه­ها، منجر به صرفه­ جویی در هزینه­ ها می­شود.
روند آماده ­سازی قبل از پیاده ­سازی یک سکوی(چارچوب) چرخشی دستگاه حفاری، به طور متوسط 2 تا 3 ساعت طول می­کشد، جک گذاری برای این سکوها بسته به ارتفاع جک معمولاً به30 تا 60 دقیقه زمان نیاز دارد.
تطبیق­پذیری
با توجه به عملیات مورد نظر، واحد­های جک می­توانند به­ صورت مستقل و یا در یک سیستم واحد کارکنند.
ایمنی
این سیستم از طریق پنل کنترل از راه ­دور کنترل می­شود که برای بهبود هرچه بیشتر نظارت کامل بر عملیات واحد­های جک، در نزدیکی آن قرار می­گیرد.
مدل A-600 در مقایسه با سیستم های A1200-2000 که از یک اتاق کامل با کنترل پنل و واحد پمپاژ قدرتمند هیدرولیکی ساخته شده اند، تنها از یک پنل کنترل نسبتاً کوچک استفاده می کند.
برای ارائه خدمات به دستگاه­های حفاری فوق­ العاده بزرگ با وزن عملیاتی تا 2000 تن، سیستم­های جک با ظرفیت 1200 یا 2000 تن استفاده می­شوند. چنین سیستمی شامل چهار دستگاه جک و سیستم کنترل از راه ­دور است.
سیستم A-600 برای بالابردن قطعات هیدرولیکی یا الکتریکی دستگاه­های حفاری معدنی با وزن عملیاتی تا 600 تن طراحی شده ­است.
پکیج کامل
مجموعه اصلی شامل چهار واحد جک و یک سیستم کنترل از راه­دور متصل به یک واحد پمپاژ هیدرولیکی است. بسته به مشخصات کاری، سیستم را می­توان به صفحه پشتیبان مجهز نمود، که برای جک گذاری دستگاه حفاری به وسیله پایه­های سیلندر دارای بازوی متحرک، ضروری است.