کارگاه کامینز
شرکت ماشین معدنی رستاک دارای سال ها تجربه در زمینه ی عیب یابی و تعمیرات موتورهای دیزل است. این شرکت دارای کارگاه مجهز برای انجام تمامی سرویس ها و تعمیرات موتورهای کامینز بوده. این شرکت دارای" برنامه نرم افزاری موتور " برای عیب یابی و تعمیر هر چه بهتر موتورهای دیزل کامینز فعال می باشد
به زودی این شرکت قادر خواهد بود تا هر موتور کامینز را به طورکامل بازسازی و راه اندازی کند
باشد. شرکت ماشین معدنی رستاک تمام تعمیرات دقیق مورد نیاز برای بازسازی موتور و همچنین بازسازی و تعمیرات تمامی برنامه های کاربردی موتورهای کامینز را در کارگاهی مدرن و مجهز نزدیک شهر تهران انجام خواهد داد. تمامی ماشینکاری ها ، از جمله سنگ زنی میل لنگ، تغییر اندازه con-rod، بالانس سیلندر، سر سیلندر، بلوک های لاین بورینگ ، پین بورینگ و سایر خدمات در داخل کارگاه انجام می شود. ما تمامی موتور های کامینز را تحویل میگیریم و با توجه به استانداردهای جدید بازسازی میگردد . همچنین این شرکت عملیات تحویل ، تعمیر و ارسال به هر نقطه از ایران را انجام می دهد.
تنوع در مهارت
پرسنل این شرکت در تلاشند قطعات و موتورهای بازسازی شده شما مشتریان درحد وکارایی روز اول قرارگیرند تجهیزات نوین ، دقیق و برنامه ریزی شده توسط کامپیوتر، بازسازی موتورها را صد در صد تضمین کرده و آن ها را به خوبی روز اولشان اماده مینماید .
شاهد احداث مرکز تخصصی ما باشید
ساخت تعمیرگاه ، انبار ، و ساختمان اداری ما را دنبال کنید