قطعات یدکی اصلی کامینز
در جهت عملکرد مطمئن حتما قطعات اصلی کامینز را تهیه نمایید
تفاوت بین قطعات اصل و تقلبی کامینز همیشه واضح نیست . این تفاوت می تواند به کوچکی اندازه شیار رینگی باشد که عرض آن در قطعه تقلبی چند میلی متر بیشتر از اندازه استاندارد است. در یک موتور کامینز، این تفاوت کوچک می تواند باعث کم شدن قدرت، روانکاری ناکافی، کاهش مصرف اقتصادی و افزایش مصرف سوخت و نارسایی موتور شود.
قطعات اصلی کامینز در مقایسه با قطعات تقلبی متفاوتند. و مشکلاتی دارند
There is a Difference
ممکن است با خرید قطعات یدکی متفرقه و غیراصل، کمی در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، اما در طولانی مدت موجب تحمیل هزینه بیشتر به شما می شود. برای اثبات این مسأله، مهندسان کامینز تست های تحلیلی کاملی از مقایسه قطعات اصلی و متفرقه کامینز انجام داده اند. این تست ها شامل بازرسی چشمی، اندازه گیری های بحرانی، آنالیز مواد و آنالیز شیمیایی قطعات می باشد. نتایج زیر نشان می دهد که چرا قطعات اصلی کامینز همیشه برای موتور کامینز شما بهترین کارایی را دارند.
مزایای قطعات اصلی کامینز
همه ی قطعات یکسان ساخته نشده اند
معمولا تفاوت ها در جایی وجود دارد که چشم غیر مصلح قادر به دیدن آن نیست. مشخصات اجزای موتور بسیار دقیق هستند تشخیص خطا فقط با تجهیزات صنعتی قابل شناسایی هستند . طراحی دقیق، تولید پیشرفته و به روز و آزمایش های بسیار دقیق به شما اطمینان می دهندکه قطعات اصلی کامینز با کارایی، قابل اطمینان و دوام کاری مشخص شده طبق استانداردهای کارخانه کامینز کار می کنند.
قطعات بهتر، دسترسی بهتر
وجود قطعات اصلی کامینز زمانی اهمیت پیدا می کند که در موقع نیاز به آنها به راحتی در دسترس باشند. به همین دلیل شرکت ماشین معدنی رستاک هزاران قطعه را موجود در انبارهای خود دارد و در صورت عدم موجودی، این شرکت می تواند آن را به سرعت از طریق شبکه پشتیبانی جهانی تامین کند. هر جایی که باشید، ما می توانیم قطعات اصلی کامینز را به شما تحویل داده و مدّت زمان توقف و بهره برداری را به حداقل برسانیم.

گارانتی بهتر در همه جا
قطعات اصلی کامینز با گارانتی معتبر کارخانه که موجب تضمین آرامش ذهنی و حمایت مالی می شود ارائه می گردند. در واقع قطعات معیوب بدون هیچ قید و شرطی برگردانده می شوند.