BELAZ تولید کننده دامپتراک های معدنی سنگین و فوق سنگین

"BELAZ" یکی از تولیدکنندگان اصلی دامپتراک­های معدنی سنگین با تناژ بالا و همچنین سایر وسایل نقلیه سنگین در جهان است که در صنایع معدن و ساخت و ساز کاربرد دارند.
امروزه کمپانی "BELAZ" یکی از پیشروان جهانی در زمینه توسعه و فروش تجهیزات معدنی است و همچنان رتبه اول سهام بازار کامیون­های معدنی سنگین را دراختیار دارد - در حقیقت بیش از 150 هزار دامپتراک توسط این کمپانی عرضه شده است.
وب سایت رسمی BELAZ
"BELAZ" یکی از تولیدکنندگان اصلی دامپتراک­های معدنی سنگین با تناژ بالا و همچنین سایر وسایل نقلیه سنگین در جهان است که در صنایع معدن و ساخت و ساز کاربرد دارند.
امروزه کمپانی "بلاز" یکی از پیشروان جهانی در زمینه توسعه و فروش تجهیزات معدنی است و همچنان رتبه اول سهام بازار کامیون­های معدنی سنگین را دراختیار دارد - در حقیقت بیش از 150 هزار دامپتراک توسط این کمپانی عرضه شده است.
وب سایت رسمی BELAZ
انواع مدل BELAZ
بلاز7558 (90 تن)
بلاز7513 (136 تن)
بلاز7530 (220 تن)
بلاز74131 (کامیون بازیابی)
بلاز76135 (آب پاش)
BELAZ 7558
دامپتراک­های معدنی با تناژ ٩٠ تن برای حمل و نقل سنگ­ها در شرایط معدنی دشوار همچون حفاری های عمیق، معدنکاری روباز رسوبات معدنی در مسیرهای تکنولوژیکی عبوری ماشین های سنگین رو و تحت شرایط مختلف آب و هوایی (در بازه دمای محیط از ۵٠- تا ۵٠+ درجه سانتیگراد) طراحی شده­اند.

ظرفیت باربرداری (تناژ)، تن: ٩٠
توان , اسب بخار/ کیلو وات :٧۸٣ / ١٠۵٠
سیستم انتقال قدرت: الکترومکانیکی
ظرفیت باکت مطلوب تجهیزات بارگیری، m³: ١۸-١٢.۸
BELAZ 7513
دامپتراک­های معدنی با تناژ 136-110 تن برای نقل و انتقال سنگ­ها در شرایط سخت معدنی حفاری­های عمیق، معدنکاری روباز رسوبات معدنی در مسیر حمل و نقل ماشین های سنگین تحت شرایط مختلف آب و هوایی (دمای محیط از 50- تا 50+ درجه سانتیگراد) طراحی شده­اند.

ظرفیت باربرداری (تناژ)، تن: 136-110
توان , اسب بخار (کیلو وات): (1194-894) 1600-1200
سیستم انتقال قدرت : الکترومکانیکی
ظرفیت مطلوب باکت تجهیزات بارگیری، m³: 20-12
BELAZ 7530
دامپتراک­های معدنی با تناژ ٢٢٠ تن برای نقل و انتقال سنگ­ها در شرایط سخت معدنی همچون حفاری­های عمیق، معدنکاری روباز رسوبات معدنی در مسیر حمل و نقل ماشین های سنگین تحت شرایط مختلف آب و هوایی (دمای محیط از ۵٠- تا ۵٠+ درجه سانتیگراد) طراحی شده­اند.

ظرفیت باربرداری (تناژ)، تن: ٢٢٠
توان , اسب بخار /کیلو وات: ١۸٦۴-١٧١۵/ ٢۵٠٠-٢٣٠٠
سیستم انتقال قدرت: الکترومکانیکی
ظرفیت مطلوب باکت تجهیزات بارگیری، m³: ۴۵-٣٠
BELAZ 74131
تراکتورهای بازیابی (ریکاوری) برای انتقال دامپتراک­های غیرقابل­استفاده و سایر تجهیزات معدنکاری به تعمیرگاه در مسیر­های تکنولوژیکی تحت شرایط مختلف آب و هوایی طراحی شده است.

توان , اسب بخار /کیلو وات: ١١٩۴/ ١٦٠٠
سیتم انتقال قدرت: الکترومکانیکی
BELAZ 76135
ماشین آب­پاش برای اجرای عملیات آبیاری و آب­پاشی در جاده­های معادن تحت شرایط آب­هوایی مختلف طراحی شده است.

توان , اسب بخار/ کیلو وات: ۸٩۵/١٢٠٠
سیستم انتقال قدرت: الکترومکانیکی
حجم مخزن آب، m³: ١١٩
Place an order for equipment
Please type your contacts
Comments
We will contact you shortly
در مورد BELAZ
"BELAZ" تولیدکننده عمده دامپتراک­های معدنی سنگین با تناژ بالا و سایر وسایل نقلیه سنگین با کاربرد در صنایع معدن و ساخت و ساز در جهان است.
تمام دستاوردهای "BELAZ" طی 60 سال تجربه، نتیجه تحقق سیاست اصلی شرکت است: برطرف کردن نیازهای مشتری که "BELAZ" با آن همکاری دراز مدت موثری داشته است.
٧٠
سال تجربه
١۵٠٠٠٠
دستگاه تولید شده
بیش از ٧٠
کشور
تن-٢۵-۴۵٠
ظرفیت بارگیری